iFFer

Mõttevabaduse kants

Reede #2

See oli varahommik kui ma oma maja uksest välja astusin.Kummaline tunne et kogu linn magas kuigi oli juba 6 paiku.Nagu tavaliselt plaanisin ma bussipeale saada Tempo äärses peatuses – mis on üpriski riskantne.

Nimelt peatuvad sellel peatusel ainult Sebe bussid…..ja seepärast tuleb bussireisid.ee-s ikka mitu korda ülevaadata kas too buss ikka oli sebe oma.Ja isegi kui ta peatub pole garanteeritud et sa peale saad – nimelt olen ma paar korda bussist maha jäänud kuna ta on puupüsti inimesi täis olnud ja vuhisenud peatamata mööda – see oli eriti karm arvestades seda et mul oli pilet tallinnast juba ära ostetud!

Aga see kord vedas – noh peagu.Üles tulles 11. kooli juurest on näha tallinna maantet ja busse mis mööda seda maantet sõidavad.Ning buss väljus minul kell 6.15 ma olin 6.10 astumas mööd teed ja jälginud siiski ootusrikkalt seda maanted – et äkki peab jooksma, peasi et bussist maha ei jääks.Ma arvasin juba et vedas ja jõuan õigeaegselt kohale kui nägin suure kiirusega bussi vuhisemas.

Küll ma antsin jaladele valu-jooksin kõigest väest.Vedas et seekord ma suurt kotti ei võtnud piirdusin seljakotiga…Ma jooksin oma 200 meetrit suht kiiresti ja tänu valgusfoorile mis peatas bussi hetkeks jõudsin õige aegselt kohale.Kuid kurat see buss liikus TARTUSE – higisst tilkudes ja hingeldades kirusin ma enda nõrka silma nägemist ja viskasin koti maha.Istusin – et hinge tõmmata ja ootasin pikisilmi enda bussi.

Filed under: Narva-Kuresaare-Narva

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Adwert

%d bloggers like this: