iFFer

Mõttevabaduse kants

Esimesed proovid – tutikas…!

Täna oli juba natukene selle suurejoonelise lolluse atmosääri tunda õhus.Siiski katsusime suurele palavusele ja peadpööritavale soovile kogu oma energia valla päästa end vaos hoida ja käituda organiseeritud.

Tegime mitu proovi vanast 1 klassi tantsust – mutionu.Imepisikest proovi alustas Viktor nagu alati karjumisega – mis täi kõikidele nostalgilise naeratuse suule – sest eks see kõik samamoodi kunagi oli. Nii palju oleme me siis kasvanud et kõigest paari korraga oli tants peas ja liigutused enam vähem selged.

Peale väikest pausi, satusin kogematyta tüdrukute proovi – kus samuti poistega improviseerisime.Loodame et me siiski tüdrukute tantsu ära ei ole rikunud.

Viimaseks ettevalmistuseks oli täna poiste laul.Kunagine gangsta räpp loo tegime mõnusalt ümber.Istusime tasapisi ja improviseerisime loole 4 uut viisi – natukene jazzy,juudi viisi,meie kooli ja eesti hümni ja seda kõike segamini!….

Seega oleme esimesed sammud teinud – homme lähevad trükki kooli vaatamisväärsuste textid, wanted pildid, kõik leiavad juba tasapisi endale riideid – homme vaatame ka kogu tegevuse veel kord üle – neljapäeval algab peale…

Filed under: Tutikas

One Response

  1. uydt ütles:

    Näh, aeroobika jäi ära ning üllatust pärast aktust ei tulnudki…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Adwert

%d bloggers like this: