iFFer

Mõttevabaduse kants

Veidi meistriliiga finaalist ja hooajast.

Noh nüüdseks on finaal seeria läbi ja kahjuks piirdus sellel aastal vahva närvesööv seeria kõigest 6 mänguga.

Kes vaatas mänge see vaatas – pole mõtet erilist statistilist texti ajama. Võit Tartu poolt oli minu arvates täiesti loogiline – kui Kalevil jääb siiski ainult 1 terve inimene pingile – siis mis siin imestada on? Märkimis väärne on see et võit siiski käest ära ei lastud.

Hooaeg oli see aasta siiski märkimisväärne. Esmalt tõid kaks suurklubi suur hulk eesti leegionääre tagasi Eestise – mille üle on mul siiralt hea meel. Lõpuks saavad lapsed oma silmaga näha Viiaski,Müürsepa,Kullamäe ja teiste fantastiliseid partiisid.

Kahju on siiski see et siiamaani ei sõlmita meil pika ajaliseid lepinguid – mis toob võistkonda kindlasti ebastabiilset mängu.

Kalev – tõi eestise Reedi õigemini tegi seda Kriisa ja Reed sai lõpude lõpuks parimaks korvikütiks Eurosarjas nagu ka baltiliigas ja śai MVP nii eestis kui balti liigas..!Kalev sai enamuse hooaja eesmärkidest täidetud -.Esmalt jõuti ootamatult Eurosarja teisse rin, kus kaotati enamus mänge siiski ülinapilt.Final Four baltiliigas ei jäänud kah kaugele, üks võit veerand finaalis siiski tuli ja kui magus see siiski oli.Arvan et Kalev realiseeris oma peamised eesmärgid sellel hooajal – peale Eesti tiitli muidugi.

ROCK – Eesti meister, vaieldamatu muidugi.Aga olgem hooaja alguses mehi kokku ostest oli Rocki pea eesmärgiksbaltiliiga final four ja Eesti Meistritiitel pidi tulema lisana, nagu iseenesest – just nii Kikerpill oli öelnud ja tegelikult nii see ka tundus.Aga rocki täielik põrumine eurosarjas oli juba suhteliselt halb märk. Baltiliigas alustati tormiliselt – teises ringis saavutanud 9 võitu oli ilmselge et rock paneb teise divisioni kinni – kuid võta näpust 7 järjestiku kaotust, sealhulgas kalevile – elu ja surma mängus jätsid Rocki ukse taha 9 koht lõpp kokkuvõttes.Meister on ta küll aga mis arvavad mehed nagu Kikerpill kellel meistritiitleid enne oli 4 ja Müürsepp kes on olnud Euroliiga finaali MVp, sellest hooajast kui ainsaks tulemuseks jäi siiski Meistritiitel. Veel üks küsimus on see et kui palju mehi me näeme järgmisel aastal Rocki rivistuses, kuna sellel aastal suured kulutused vist end niiväga ära ei tasunud ja kas rahakott kannatab?

Otseloomulikult võib minu kirjeldustes näha kriitikat ja eks ta olegi nii – ma olin siiski Kalevi fänn.Aga pea eesmärk on meie suurklubidel siiski üks – muuta mäng atraktiivsemaks ja võita – ja võidab siiski tugevaim….

Filed under: Sport

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Adwert

%d bloggers like this: