iFFer

Mõttevabaduse kants

Smilersi tuur.

Justkui ühes smilersi laulus sain ma sõpradega kokku ja üks vanem auto viis meid järvele. Küll jäi see laul meil kontserdil, kus me samal õhtul käisime, kuulmata aga emotsioone ja mälestusi terveks eluks. Ma käisin kuulamas Smilersi koos sümfoonikutega ETV Live raames ja te ei kahetse karvavõrtki kui teete seda sama!

Smilers viib meid oma tuuriga täiesti tundmatutesse paikadesse, kuhu märatsev ja kontserdist mitte huvitatud isik ei satu. Aga kauged vahemaad ei takista sõpradel saaremaalt, Tallinnast, Rakverest ja Narva-Jõesuust saada kokku Viljandis, põrutada Tartu, kus peale võetakse veel üks tuline fänn ja kihutada Palamuse suunas, kus tuleb suurepärane kontsert ja afterparty.

Telgid püsti ja õllekastid külmas, käisime veel korra ujumas, kuid mõtted keerlesid vaid ühe asja ümber – kontsert. Me lugesime tunde, minuteid ja sekundeid ja kui lõpuks jäi kontserdini vaid viis minutit kihutasime paigale.

Palamuse on väike koht ja lava ette keegi reivima ei tulnud(peale meie). KOntserdi käigus ühines meiega muidugi rahvast aga algusest lõpuni oli lava esine meie päralt! Juba esimene laul võttis hingetuks. Hendrik astus üksi lavale ja akustilise kitarriga esitas Käime Katuseid Mööda. Meie kurgud olid haiged ja särgid higised juba peale esimest salmi, siis tegi Hendrik pausi lobises meiega ja ootas kuni lavale astub ülejäänud bänd ja laul mängiti lõpuni. Muidu raadios nii ära leierdatud laul mõjus selles miljoos aga eriti hästi, tõotas tulla supper kontsert.

Me elasime kontserdile nii kõvasti kaasa, et ühel hetkel puhkes Hendrik naerma ja laulusõnad jäid tulemata, kuid meie tugevad hääled kompenseerisid need. Nende rõõmsaid pilke Urmasega oli hea vaadata oli tunda me tunneme mõlemad mõnu sellest kontserdist.

Me olime enda parimas kooseisus viis suurepärast sõpra ja üks neiu kes meid täiendas Smilersi armastusega. Kontserdil kõlas lugu Aega Parajaks Teen…mis räägib sõprusest. Selle laulu me hoidsime kõik üksteisest kinni ja igaüks laulis kaasa mõneti küll kurbi sõnu sellest, kuidas me kaotame ajapiku sõpru ja rõõmustasime, et meie oleme veel ühtsed.

Kontserditel pole ammu tulnud esitusele Seilan 7 Merd, Tantsin sinuga taevas oli supper ja laulu ajal Annika, tantsisime ümber meie neiu, kelle nimi oli juhtumisi Anni. Palun Andeks Su Käest ja Sinu Süles on eepilised lood armastusest mille esitamisele tulek rõõmustas mind ülekõige. Super kolmikust jäi puudu vaid Kvaliteet Aeg, aga küll ka see ükskord tuleb.

Kellele ei meeldiks tango?Kellele ei meeldiks Smilers kes mängib tangot? Kellele ei meeldiks Sellel Ööl tango võtmes? Ülisupper hea laulu muutus, mis tõi naeru kõikide suudele. Kvaliteet muusika tekitas super feelingu mille võrdset ei suuda isegi ette kujutada, ma seiklesin muinasjutus.

Lisaks kõigele Vuntsideta Mees ja Päike ja Kiriku Tüdrukud ning kontsert oligi ühele poole saamas. Me kutsusime muidugi tagasi ja kõlas kõige oodatuim lugu. Saadan tuule su juurde….ja kogu meie rühm oli hullumas. Paremat kontserdi lõppu ei ole võimalik välja mõelda. Nad lõpetasid ja me ootasime ikka, et üks kord nad tagasi toovad meie südamed.

Me seisime veel oma kaks minutit lauldes lugu, mis tuli lindil, et las jääb nii beibi…. Lava taga tegime pilti, avaldasime pahameelt, et Olen Kuul jäi playlistis välja ja ajasime muidu juttu. Lahkusime kontserdilt enda aftekale, mis jääb siin kohal kajastamatta. Ütlen vaid seda, et MARGUSEL OLI VÄGA HEA MEEL, ET KÕIK KOHALE TULID….ja nii oma 7 korda!

Kontserdi ajal segas meid üks korraldajatest, kes meile algul hüppamise ära keelas ja siis plaksutamise, kuid edasise kõrval on see tühine. Peale kontserdit arvasime et smilers sai sama hea emotsiooni kontserdilt, kuis meiega. Kuid varastatud pillid jätavad palamuse kontserdile suure musta pleki, kahju.

PS: Viiulid olid SUPPER!

Filed under: Muusika

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Adwert

%d bloggers like this: